آنچه باید قبل از خرید کفپوش پی وی سی بدانید

تاریخ درج خبر : 1394/6/12
تعداد بازدیدها : 1835
قبل از خرید موراد ضخامت, هزینه های جانبی , کیفیت و درز را باید درنظر بگیرید

بدانید:

با توجه به  تصمیم شما جهت خرید و نصب کفپوشهای با روکش وینیل که در بازار به نام پی وی سی شناخته می شود نکات ذیرمی تواند به شما کمک کند:

·         وینیل در اصطلاح رویای دکوراتور ها است به دلیل دوام بالا و مقرون به صرفه بودن آن.

·         وینیل محصولی است که با مشابه سازی کردن می تواند به فضای شما نمایی از چوب,  کاشی, حتی سنگ مرمر بدهد.

·         وینیل از ساختاری متشکل از چند لایه تشکیل شده است : لایه پوشاننده, لایه دکوراتیو یا پرینتی , لایه مرکزی که متشکل از فوم و لایه وینیل است و در نهایت لایه پشتیبان است.

ولی قبل از اینکه شما انتخاب نهایی خود را انجام بدهید یک سری موراد دیگر را باید مد نظر بگیرید.

ضخامت

کفپوش های ضخیم لزوما محصول مورد نظر شما نخواهد بود. شما بدنبال محصولی با لایه پوشاننده ضخیم هستید. این همان لایه بیرونی است که ارزش واقعی کفپوش را مشخص می کند. این لایه مشخص کننده مقاومت کفپوش شما در برابر رفت و آمد,شکاف ,پارگی وکنده شدن است.

کیفیت

انتخاب صحیح کفپوش مناسب جهت فضای شما گامی است که با پاسخ سئولاتی همچون شرکت سازنده کدام است؟ آیا وارانتی یا گارانتی وجود دارد؟ مشخص میشود.معمولا شرکتهایی که محصولات خود را به خوبی وارانتی می کنند شما را از بسیاری از مواردی که در شما در ایجاد استرس می کند رها می سازند.

درز

معمولا ورقه های وینیل در سایزهای 6 اینچ در 12 اینچ ساخته می شوند. نحوه قرار گرفتن این ورقه ها متناسب با فضای شما اهمیت پیدا می کند. از فروشنده حتما موقعیت درزهای یا نحوه قرار گرفتن این ورقه ها را سئوال بفرمایید. هر چقدر که این درزها مشخص نباشد زیبایی کار شما بیشتر خواهد شد. مورد دیگری که باید به آن بسیار توجه بفرمایید نحوه برش این ورقه های وینیل است به نحوی که ممکن است در هنگام نصب فاصله ای بین دو ورقه از بالا-پایین یا از کنار به علت بد برش خورد بوجود آید که نمای فضای شما را بسیار زشت می کند.

هزینه  

هزینه خرید یک متر مربع از کفپوش معمولا با هزینه تمام شده برای شما متفاوت خواهد بود. هزینه های جانبی حمل و نقل, نصب و چسب  و هزینه های دیگر زیرسازی به جمع پرداختی شما اضافه خواهد شد, بنابراین قیمت تمام شده کفپوش را برای کل فضا از فروشنده بخواهید.

ماخد www.wfca.org

پیمان فلاح


تاریخ درج : 

تعداد بازدیدها : 1835
 

دیدگاه کاربران


نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :